Wyniki V turnieju 5 cyklu Warsaw CUP

Posted on Posted in Turnieje, Warsaw Cup, Wyniki

5 turniej V cyklu Warsaw Cup stał po raz kolejny na mega poziomie.

Zawodnicy w sumie w 31 meczach rzucili dziesiątki wybryków, tj.:
– aż 19 maxów (180, 171),
– zamykali z wartości ponad 100 pkt aż 9 razy,
– zakończyli legi poniżej 19 lotki aż 27 razy!!!

QD – Krzych – 2 × 13 lotka, Łukasz – 13 lotka i 2×15 lotka, Mar Mar – 3×15 lotka, Marek W. – 15 lotka,
Maxy – Łukasz – 7 razy, Krzych – 4 razy, Mar Mar – 3 razy

To pokazuje gdzie i kto dart traktuje poważnie i profesjonalnie!
Gratulacje poziomu Panowie i Panie!

Bezkonkurencyjny ponownie okazał się Łukasz Wacławski, który pokazał wilkom jak się rozgrywa ostatnie sety w meczach. Silent Warrior wciąż zadziwia powtarzalnością i rozczulającą umiejętnością rzucania 180. 

Choć tym razem Krzysztof Chechliński i Mar Mar byli dosłownie o rzut, albo o kilka rzutów. 

Półfinały i Finał przysporzyły wielu mocnych kolejek, legów i setów.

Udany turniej Marka Kubowicza, który powrócił na podium!

Brawa dla laureatów.

Wyniki:
1. Łukasz Wacławski – 50 pkt (13, 2×15, 2×16, 4×17, 18, 7×180, 130)
2. Mar Mar – 40 pkt (3×15, 16, 3×17, 18, 3×171, 2×110)
3-4. Krzysztof Chechliński – 35 pkt (2×13, 17, 4×180, 112, 122)
3-4. Marek Kubowicz – 35 pkt (2×16, 17, 2×180)

5-8. Adam Kubiak – 30 pkt
5-8. Karolina Podgórska – 30 pkt (180, 116, 120)
5-8. Artur Sobociński – 30 pkt (17)
5-8. Marek Wierzbowski – 30 pkt (15, 17, 116)

9-12. Irek Żochowski – 20 pkt
9-12. Jarek Kowalczyk – 20 pkt
9-12. Sebastian Błażejewski – 20 pkt
9-12. Paweł Pruchniak – 20 pkt (119)

13-16. Adam Kłopotowski – 15 pkt
13-16. Sławek Wiśniewski – 15 pkt
13-16. Robert Adamowicz – 15 pkt
13-16. Michał Sujkowski – 15 pkt

Faza grupowa – mecz do 3 wygranych legów!
Grupa A
1. Łukasz Wacławski – 3 pkt (9-1) – awans do QF
2. Marek Kubowicz – 2 pkt (6-5) – awans do QF

3. Irek Żochowski – 1 pkt (4-8)
4. Adam Kłopotowski – 0 pkt (4-9)

Grupa B
1. Marek Wierzbowski – 2 pkt (8-4) – awans do QF
2. Adam Kubiak – 2 pkt (6-6) – awans do QF

3. Jarek Kowalczyk – 1 pkt (5-6)
4. Sławek Wiśniewski – 1 pkt (3-6)

Grupa C
1. Krzysztof Chechliński – 3 pkt (9-3) – awans do QF
2. Mar Mar – 2 pkt (8-5) – awans do QF

3. Sebastian Błażejewski – 1 pkt (6-6)
4. Robert Adamowicz – 0 pkt (0-9)

Grupa D
1. Karolina Podgórska – 3 pkt (9-4) – awans do QF
2. Artur Sobociński – 2 pkt (7-4) – awans do QF

3. Paweł Pruchniak – 1 pkt (5-7)
4. Michał Sujkowski – 0 pkt (3-9)

Faza pucharowa – mecz do 2 wygranych setów!
Ćwierćfinały:

A1 – Łukasz Wacławski – 2 (3,3)
B2 – Adam Kubiak – 0 (0,0)

C1 – Krzysztof Chechliński – 2 (3,3)
D2 – Artur Sobociński – 0 (0,2)

B1 – Marek Wierzbowski – 0 (0,0)
A2 – Marek Kubowicz – 2 (3,3)

D1 – Karolina Podgórska – 0 (1,1)
C2 – Mar Mar – 2 (3,3)

Półfinały:
Łukasz Wacławski – 2 (2,3,3)
Krzysztof Chechliński – 1 (3,2,0)

Marek Kubowicz – 1 (0,3,0)
Mar Mar – 2 (3,0,3)

FINAŁ:
ŁUKASZ WACŁAWSKI – 2 (3,2,3)
Mar Mar – 1 (2,3,1)

Po 5 turniejach dodatkowe punkty do klasyfikacji generalnej za wybryki( maksymalnie 45 pkt) za cały cykl Warsaw Cup (15 pkt za min. 15 lotkę, 15 pkt za min. 6 maxów oraz 15 pkt za zamek min. 136 pkt) zdobyli:

Łukasz Wacławski – 45 pkt
Krzysztof Chechliński – 45 pkt
Karolina Podgórska – 45 pkt
Mar Mar – 30 pkt
Marek Wierzbowski – 30 pkt
Artur Sobociński – 15 pkt
Jutek Kobylarz – 15 pkt

Najlepsza 16 klasyfikacji generalnej po 5 z 6 turniejów:
1. Łukasz Wacławski – 245 pkt
2. Mar Mar – 220 pkt
3. Krzysztof Chechliński – 205 pkt

4. Marek Wierzbowski – 185 pkt
5. Karolina Podgórska – 180 pkt
6. Adam Kubiak – 140 pkt
7. Bartek Caliński – 105 pkt
8. Irek Żochowski – 100 pkt

9. Marek Kubowicz – 95 pkt
9. Artur Sobociński – 95 pkt
11. Jurek Kobylarz – 85 pkt
11. Sławek Wiśniewski – 85 pkt
11. Michał Sujkowski – 85 pkt
14. Robert Adamowicz – 80 pkt
15. Paweł Pruchniak – 60 pkt
15. Mateusz Bąkała – 60 pkt

Za tydzień, w poniedziałek 11 grudnia, ostatni turniej V cyklu Warsaw Cup.
Zagramy systemem master in / master out. Punkty do klasyfikacji generalnej mnożone będą razy 2.

Emocje coraz większe. 
Nic nie jest przesądzone. Jeszcze przed nami wiele niespodziewanych rozstrzygnięć. 

Przypominamy że najlepsza 8 cyklu zostanie doceniona nagrodowo!

Na tą chwile jedyne co pewne to nagroda specjalna dla Mar Mara za minimum 5 z 6 turniejów zakończonych w najlepszej 3 (jak narazie po 5 turniejach miejsca – 3, 2, 2, 3, 2).

Na taką nagrodę szanse ma jeszcze tylko Łukasz Wacławski.

Zapraszamy serdecznie do rywalizacji i kibicowania!!!