Wyniki fina艂owego turnieju Warsaw CUP

Posted on Posted in Turnieje, Warsaw Cup, Wyniki

6 turniej 5 cyklu rozgrywek darta Warsaw Cup za nami.

Witku i Beato聽聽przepraszamy, ze wyniki publikujemy dopiero dzisiaj ale musicie nam uwierzy膰 nie ud藕wign臋li艣my presji czasu.聽

A do tego byli艣my oszo艂omieni poziomem gry 艁ukasza Wac艂awskiego聽聽i reszty Zwierzy艅ca i ca艂y dzie艅 dochodzimy do siebie.

Ufff…

Zagrali艣my 501 master in / master out best of 5. Punkty do generalki mno偶yli艣my x 2.

Turniej wygra艂 „wyj膮tkowo dobrze usposobiony”聽聽艁ukasz Wac艂awski pokonuj膮c w finale g艂odnego sukces贸w Marka „El Toro” Kubowicza.

Fina艂 by艂 emocjonuj膮cy. O dziwo bardzo du偶o kibic贸w pr贸bowa艂o wspom贸c Marka i 艁ukasza.聽

Ale do brzegu…

Najlepsze wybryki wczorajszego dnia

Maxy:
7 x – 艁ukasz Wac艂awski
3 x – Mar Mar
2 x – Krzysztof Chechli艅ski

QD:
3 x 13 lotka – 艁ukasz Wac艂awski
13 lotka – Sebastian B艂a偶ejewski
14 lotka – Karolina Podg贸rska
14 lotka – Adam Kubiak
2 x 15 lotka – 艁ukasz Wac艂awski

HF:
155 pkt – Karolina Podg贸rska
138 pkt – Sebastian B艂a偶ejewski
120 pkt – Artur Soboci艅ski
Najlepsza 4 zawodnik贸w (3 miejsca) jak zazwyczaj uhonorowana zosta艂a pami膮tkowymi medalami.

Wyniki:
1. 艁ukasz Wac艂awski – 100 pkt

2. Marek Kubowicz – 80 pkt
3. Karolina Podg贸rska – 70 pkt
3. Sebastian B艂a偶ejewski – 70 pkt

5. Mar Mar – 60 pkt
5. Adam Kubiak – 60 pkt
5. Krzysztof Chechli艅ski – 60 pkt
5. S艂awek Wi艣niewski – 60 pkt

9. Artur Soboci艅ski – 40 pkt
9. Robert Go艂awski – 40 pkt
9. Marek Wierzbowski – 40 pkt
9. Bartek Cali艅ski – 40 pkt

13. Wojtek Suchecki – 30 pkt
13. Micha艂 Sujkowski – 30 pkt
13. Monika Bakalarczyk – 30 pkt

Faza eliminacyjna:
Grupa A
1.聽艁ukasz Wac艂awski聽– 2 pkt
2. Sebastian B艂a偶ejewski – 2 pkt

3. Artur Soboci艅ski – 2 pkt
4. Wojtek Suchecki – 0 pkt

Grupa B
1. S艂awek Wi艣niewski – 3 pkt
2. Mar Mar – 2 pkt

3. Robert Go艂awski – 1 pkt
4. Micha艂 Sujkowski – 0 pkt

Grupa C
1. Karolina Podg贸rska – 3 pkt
2. Marek Kubowicz – 2 pkt
3. Marek Wierzbowski – 1 pkt
4. Monika Bakalarczyk – 0 pkt

Grupa D
1. Adam Kubiak – 2 pkt
2. Krzysztof Chechli艅ski – 1 pkt

3. Bartek Cali艅ski – 0 pkt

Faza pucharowa:
膯wier膰fina艂y:
A1 – 艁ukasz Wac艂awski – 2 (3,3)
B2 – Mar Mar – 0 (1,1)

C1 – Karolina Podg贸rska – 2 (3,3)
D2 – Krzysztof Chechli艅ski – 0 (0,0)

B1 – S艂awek Wi艣niewski – 0 (0,0)
A2 – Sebastian B艂a偶ejewski – 2 (3,3)

D1 – Adam Kubiak – 0 (1,2)
C2 – Marek Kubowicz – 2 (3,3)

P贸艂fina艂y:
艁ukasz Wac艂awski – 2 (3,3)
Karolina Podg贸rska – 0 (0,1)

Sebastian B艂a偶ejewski – 0 (2,2)
Marek Kubowicz – 2 (3,3)

FINA艁
艁UKASZ WAC艁AWSKI – 2 (3,3)
Marek Kubowicz – 0 (1,0)

Dodatkowe punkty podczas turnieju zdobyli
Sebastian B艂a偶ejewski – 30 pkt za 13 lotk臋 i zamek 138 pkt
Adam Kubiak – 15 pkt za 14 lotk臋.

Gratulujemy laureatom!!!

Kolejny turniej ju偶 18 grudnia.
Turniej 艢wi膮teczny Warsaw Steel Cricket.
Zapraszamy!!!