laureaci 4 turnieju 5 cyklu warsaw cup

Wyniki 4 turnieju 5 cyklu Warsaw Cup

Posted on Posted in Turnieje, Warsaw Cup, Wyniki

27 listopada 2017 r. to wyjątkowa data w historii rozgrywek darterskich w pubie Trend.

Proszę Państwa!!!
Tego dnia zaszczycił nas swoją obecnością Wit Scholz – wschodząca gwiazda Dolnośląskich Aren Darterskich.
I w swoim debiucie vis a vis Arkadii zajął 5 miejsce.

Niestety, w ćwierćfinale, na drodze Witka ku sławie i pieniądzom stanął Darter co się zowie… Łukasz ” The Silent Warrior” Wacławski – jak się później okazało tryumfator turnieju.

Łukasz pokonał w finale – w 2 setach – bardzo dobrze dysponowanego tego dnia Marka Wierzbowskiego.
Brawa Panowie za grę i super emocje w finale – które przeżywaliśmy w składzie finaliści, marker i 1 kibic.
Brawo Wy.

Trzecie miejsca wywalczyli, albo jak kto woli prze…grali batalie o finał, Karolina Podgórska i Mar Mar.
Brawo dla Artura Sobocińskiego, który oczarował wszystkich swoim popisowym darterskim numerem. Zamek 160 pkt z zamkniętymi oczami.

Brawa dla laureatów 4 Warsaw Cup.

Walka o miejsce na podium oraz w 8 najlepszych na koniec V cyklu Warsaw Cup weszła w ostatnią fazę.
Wyrównana stawka. Poziom godny największych wskazań na Wiśle – podczas powodzi.

Pomimo zmęczenia weekendowym turniejem na sofcie w stolicy. Zawodnicy walczą o generalkę.

Marek Wierzbowski nie odpuszcza.
Wyprzedził Karolinę.
Już jest blisko Mar Mara.
Mar Mar prawie dogonił 2 Krzysztofa Chechlińskiego.
Adam Kubiak wciąż mocny i ciągle w czołówce Warsaw Cup.
A Bartek Caliński, po bardzo dobrej grze wskoczył do 8 generalki.
Łukasz odzyskał 1 miejsce.

Dodatkowe pkt za wybryki coraz częściej padają łupem zawodników z czołówki.
Zanosi się na ostrą, bezpośrednią, walkę o statuetki i nagrody.
Jak dla nas bomba!

Jeszcze 2 turnieje. W tym ten szalony finałowy.
Master in / master out.

W batalii o nagrody dodatkowe od sponsora SMJ Sport (za minimum 5 z 6 miejsc na podium V cyklu turniejów Warsaw Cup) pozostali Łukasz Wacławski i Mar Mar.
Mar Mar może sobie pozwolić raz na małą wpadkę – Łukasz już nie (przez nieobecność na jednym z turniejów)!

A oto wyniki szczegółowe:
1. Łukasz Wacławski – 50 pkt (16, 17, 2×18, 2×180)
2. Marek Wierzbowski – 40 pkt (15, 17, 18, 4×180)
3-4. Karolina Podgórska – 35 pkt (14, 16, 17, 3×18, 3×180)
3-4. MarMar – 35 pkt (15, 17, 171, 129)

5-8. Wit Scholz – 30 pkt
5-8. Adam Kubiak – 30 pkt (180)
5-8. Bartek Caliński – 30 pkt
5-8. Marek Kubowicz – 30 pkt (17)

9-12. Artur Sobociński – 20 pkt (160)
9-12. Krzysztof Chechliński – 20 pkt
9-12. Robert Adamowicz – 20 pkt
9-12. Kacper Moczarski – 20 pkt

13-14. Sławek Wiśniewski – 15 pkt
13-14. Michał Sujkowski – 15 pkt

Faza grupowa- mecz do 3 wygranych legów!

Grupa A:
1. Karolina Podgórska – 3 pkt – awans do ćwierćfinału
2. Marek Kubowicz – 2 pkt – awans do ćwierćfinału

3. Artur Sobociński – 1 pkt
4. Sławek Wiśniewski – 0 pkt

Grupa B:
1. Mar Mar – 2 pkt – awans do ćwierćfinału
2. Bartek Caliński – 1 pkt – awans do ćwierćfinału

3. Krzysztof Chechliński – 0 pkt

Grupa C:
1. Łukasz Wacławski – 2 pkt – awans do ćwierćfinału
2. Adam Kubiak – 1 pkt – awans do ćwierćfinału

3. Robert Adamowicz – 0 pkt

Grupa D:
1. Marek Wierzbowski – 3 pkt – awans do ćwierćfinału
2. Wit Scholz – 2 pkt – awans do ćwierćfinału

3. Kacper Moczarski – 1 pkt
4. Michał Sujkowski – 0 pkt

Faza pucharowa – mecz do 2 wygranych setów (set do 3 wygranych legów)!

Ćwierćfinały:
A1: Karolina Podgórska – 2 (3, 2, 3)
B2: Bartek Caliński – 1 (2, 3, 0)

C1: Łukasz Wacławski – 2 (3, 3)
D2: Wit Scholz – 0 (0, 0)

B1: Mar Mar – 2 (3, 3)
A2: Marek Kubowicz – (0, 0)

D1: Marek Wierzbowski – 2 (3, 3)
C2: Adam Kubiak – 0 (2, 0)

Półfinały:
Karolina Podgórska – 1 (1, 3, 1)
Łukasz Wacławski – 2 (3, 0, 3)

Mar Mar – 1 (3, 0, 2)
Marek Wierzbowski – 2 (1, 3, 3)

FINAŁ 4 Warsaw Cup:
Łukasz WACŁAWSKI – 2 (3, 3)
Marek Wierzbowski – 0 (2, 0)

Brawo Finaliści!

Artur Sobociński (za zamek 160 pkt) i Marek (za uzyskanie 6 maxa w cyklu) uzyskali po 15 pkt dodatkowych do klasyfikacji generalnej.

Klasyfikacja generalna V cyklu Warsaw Cup – najlepsza 8-ka:
1. Łukasz Wacławski – 195 pkt
2. Krzysztof Chechliński – 170 pkt
3. Mar Mar – 165 pkt
4. Marek Wierzbowski – 155 pkt
5. Karolina Podgórska – 135 pkt
6.Adam Kubiak – 110 pkt
7. Bartek Caliński – 105 pkt
8. Jurek Kobylarz – 85 pkt