Wyniki 3 turnieju z IV cyklu Warsaw CUP

Posted on Posted in Turnieje, Warsaw Cup

25 IX
Półmetek IV cyklu Warsaw Cup.
Zwycięzcą 3 turnieju został Łukasz Wacławski po drodzę rzucając m. in. 3 maxy i 3 x 13 lotki.
Łukasz choć czasami pokazuje ludzką twarz to im dalsza faza turnieju to „tym bardziej” budzi się w nim bestia. 
Gratulacje dla Mistrza!!!

Bardzo dobrze zaprezentowali się również dwaj półfinaliści Artek Rogalski z Pionek  (13 lotka) i Marek Wierzbowski z Warszawy  (15 lotka) oraz ćwierćfinalista Paweł Pruchniak.
Brawo Panowie!!!

Wyniki:
1. Łukasz Wacławski – 50 pkt
2. Jacek Krupka – 40 pkt
3-4. Artur Rogalski – 35 pkt
3-4. Marek Wierzbowski – 35 pkt

5-8. Mar Mar – 30 pkt
5-8. Jurek Kobylarz – 30 pkt
5-8. Paweł Pruchniak – 30 pkt
5-8. Adam Kubiak – 30 pkt

9-12. Sławek Wiśniewski – 20 pkt
9-12. Robert Goławski – 20 pkt
9-12. Michał Sujkowski – 20 pkt
9-12. Sebastian Błażejewski – 20 pkt

13-16. Jarek Kowalczyk – 15 pkt
13-16. Artur Sobociński – 15 pkt
13-16. Krzysztof Chechliński – 15 pkt
13-16. Irek Żochowski – 15 pkt

Faza grupowa:
Do 3 wygranych legów!!!

Grupa A
1. Artek Rogalski – 3 pkt – awans do QF
2. Łukasz Wacławski – 2 pkt – awans do QF
3. Sławek Wiśniewski – 1 pkt
4. Jarek Kowalczyk – 0 pkt

Grupa B
1. Mar Mar – 3 pkt – awans do QF
2. Paweł Pruchniak – 1 pkt – awans do QF
3. Robert Goławski – 1 pkt
4. Artur Sobociński – 1 pkt

Grupa C
1. Jacek Krupka – 3 pkt – awans do QF
2. Marek Wierzbowski – 2 pkt – awans do QF
3. Michał Sujkowski – 1 pkt
4. Krzysztof Chechliński – 0 pkt

Grupa D
1. Adam Kubiak – 3 pkt – awans do QF
2. Jurek Kobylarz – 2 pkt – awans do QF
3. Sebastian Błażejewski – 1 pkt
4. Irek Żochowski – 0 pkt

Faza pucharowa:
Do 2 wygranych setów!!!

A1 – Artek Rogalski – 2
B2 – Paweł Pruchniak -0

C1 – Jacek Krupka – 2
D2 – Jurek Kobylarz – 0

B1 – Mar Mar – 0
C2 – Łukasz Wacławski – 2

D1 – Adam Kubiak – 0
C2 – Marek Wierzbowski – 2

Półfinały:
Artek Rogalski – 1
Jacek Krupka – 2

Łukasz Wacławski – 2
Marek Wierzbowski – 0

FINAŁ:
Jacek Krupka – 0
Łukasz Wacławski – 2

W grze o nagrodę specjalną dodatkową (dla zawodników którzy w 5 z 6 turniejów dotarli do półfinałów) pozostali już tylko Łukasz Wacławski, Jacek Krupka i Mar Mar.

Dodatkowe punkty do klasyfikacji generalnej po 3 turniejach:
45 pkt – Łukasz Wacławski (za 13 lotkę, 11 maxów i zamek 147 pkt)
15 pkt – Jacek Krupka (13 lotka)
15 pkt – Artek Rogalski (13 lotka)
15 pkt – Mar Mar (14 lotka)
15 pkt – Adam Dąbrowski (14 lotka)
15 pkt – Marek Wierzbowski (15 lotka)
15 pkt – Krzysztof Chechliński (15 lotka)

W klasyfikacji generalnej najlepsza trójka bez zmian, na 4 miejsce wskoczył Marek Wierzbowski:

Top 8 Warsaw Cup:
1. Łukasz Wacławski – 185 pkt
2. Jacek Krupka – 135 pkt
3. Mar Mar – 120 pkt
4. Marek Wierzbowski – 100 pkt
5. Sebastian Błażejewski – 85 pkt
6. Jurek Kobylarz – 80 pkt
6. Adam Kubiak – 80 pkt
6. Krzysztof Chechliński – 80 pkt

Gratulacje dla najlepszych i najwytrwalszych.

Do zobaczenia 2 października na 4 turnieju 4 cyklu Warsaw Cup.

Zapraszamy wszystkich serdecznie!!!