Wyniki 2 turnieju IX Warsaw Darts Cup

Posted on Posted in Warsaw Cup, Wyniki

W 2 turnieju IX cyklu Warsaw Cup udział wzięło 30 zawodników.

Bezapelacyjnym laureatem zmagań przy tarczy został Łuuuukaaaaasz Waaaaaacłaaaaaaawskiiiiiiiiiii. 💪👍😊

Łukasz w finale pokonał Karolinę Podgórską 4:0 grając na średniej 85 pkt.

3 miejsce zdobyli
Sebastian Błażejewski i Krzysztof Chechliński.

Brawa i gratulacje dla najlepszych. 👏👊🍻

Łukasz i Karolina grali ze sobą również w grupie eliminacyjnej i wtedy też wygrał Łukasz 4:3.

Na uwagę zasługuję wysoka forma Karoliny i gra we wszystkich meczach na średniej 70+.

Wyniki:
1. Łukasz Wacławski – 2×14, 3×15, 2×16, 4×17, 2×18, 5×180, 136

2. Karolina Podgórska – 15, 4×17, 2×18, 2×180,177

3. Seba Błażejewski – 14, 15, 16, 17, 4×18, 5×180
3. Krzysztof Chechliński – 16, 17, 18, 3×180

5. Piotr Sędziak – 2×18, 180
5. Marek Pietralczyk – 17, 112, 114
5. Mar Mar – 16, 17, 18, 171
5. Jurek Kobylarz – 13, 180

9. Mateusz Bąkała
9. Jacek Szczepaniak
9. Marek Kubowicz – 18
9. Jacek Krupka – 14, 16, 2×18, 2×180
9. Adam Kubiak – 2×14, 16, 180
9. Paweł Kamiński –
9. Sławek Wiśniewski – 2×180
9. Damian Chyliński – 17, 18, 180, 119

17. Darek Jakubowski
17. Jarek Kowalczyk
17. Paweł Szymankiewicz
17. Bartek Niks -180
17. Artur Sobociński – 2×180
17. Adam Skalski
17. Maja Groszek
17. Michał Sujkowski

25. Paweł Dąbrowski
25. Cyprian Cyryl
25. Krzysztof Zarzycki – 147
25. Kamil Dąbrowski
25. Leszek Sosiński – 180, 117
25. Łukasz Łoniewski – 117

Faza pucharowa:
1/8 finału:

Mar Mar – 4
Bąkała – 0

Błażejewski – 4
Szczepaniak – 1

Kubowicz – 3
Sędziak – 4

Wacławski – 4
Krupka – 2

Kubiak – 0
Podgórska – 4

Kamiński – 2
Pietralczyk – 4

Kobylarz – 4
Wiśniewski – 0

Chechliński – 4
Chyliński – 3

Ćwierćfinały:

Mar Mar – 2
Błażejewski – 4

Sędziak – 2
Wacławski – 4

Podgórska – 4
Pietralczyk – 2

Kobylarz – 2
Chechliński – 4

Półfinały :

Błażejewski – 2
Wacławski – 4

Podgórska – 4
Chechliński – 1

Finał:
WACŁAWSKI – 4
Podgórska – 0

Najlepsi w wybrykach w 2 turnieju.
QD:
13 lotka – Jurek Kobylarz
14 lotka – Adam Kubiak, Jacek Krupka, Łukasz Wacławski, Seba Błażejewski
15 lotka – Karolina Podgórska

Maxy (180, 177, 174, 171):
5 – Seba Błażejewski
5 – Łukasz Wacławski
3 – Krzysztof Chechliński
3 – Karolina Podgórska

HF:
147 – Krzysztof Zarzycki
136 – Łukasz Wacławski
119 – Damian Chyliński

Klasyfikacja Generalna IX Warsaw Cup po rozegraniu 2 z 7 turniejów:
Najlepsza 8-ka zawodników:

1. Mar Mar – 80 pkt
1. Łukasz Wacławski – 80 pkt
3. Jurek Kobylarz – 70 pkt

4. Karolina Podgórska – 65 pkt
5. Seba Błażejewski – 60 pkt
5. Marek Kubowicz – 60 pkt
5. Piotr Sędziak – 60 pkt
5. Jacek Krupka – 60 pkt

W wybrykach prym wiodą:
QD:
13 lotka – Jurek Kobylarz

Maxy:
9 x – Łukasz Wacławski

HF:
147 – Krzysztof Zarzycki

Kolejny turniej już w poniedziałek 1 października o godz. 18.30.

Zapraszamy wszystkich serdecznie.