Warsaw Darts Group

Warsaw Darts Group

Jesteśmy Warszawską Grupą Darterską założoną oficjalnie przez kilku kumpli (zawodników darta) we wrześniu 2016 r.

Pomysł na stworzenie Profesjonalnej Polskiej Grupy Darskiej kiełkowal w naszych głowach od początku 2016 r. Kiedy to przekonaliśmy się na własnej skórze, jak słabo wygląda poziom organizacyjny, wsparcie zawodników i rozwój darta w Warszawie i w Polsce.

Połączyła nas ciekawość darta, chęć wspólnych wyjazdów na ogólnopolskie turnieje darterskie oraz rywalizacji z najlepszymi zawodnikami w Polsce i w Europie. Połączył nas również wzajemny szacunek do swoich umiejętności, profesjonalne podejście do gry i chęć własnego rozwoju sportowego.

Gramy w darta relatywnie krótko, bo dopiero 2-3 lata (niektórzy z nas powrócili po dłuższej przerwie), a już jesteśmy laureatami bardzo mocno obsadzonych turniejów ogólnopolskich i toczymy równorzędne boje z czołówką Polskich darterów. A co najważniejsze rozwijamy się i podnosimy swój poziom gry każdego dnia z nadzieją patrząc w darterską przyszłość.

Bierzemy udział w ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach darterskich oraz Mistrzostwach Polski odnosząc w nich coraz to zacniejsze wyniki. Pokonując przy tym po drodze w różnego typu turniejach medalistów Mistrzostw Polski.

Od stycznia 2017 r. jesteśmy formalnie Stowarzyszeniem Sportowym Warsaw Darts Group i prowadzimy w Warszawie autorskie turnieje klubowe pod nazwą Warsaw Cup. Coraz więcej firm i instytucji współpracuje z nami w celu wsparcia naszej inicjatywy rozwoju Polskiego Darta.

Dart wyzwala w nas super emocje, ogromne zaangażowanie w trening i potrzebną do zwycięstw pasję.

Kibicujemy i dopingujemy sobie nawzajem, chociaż często, co jest nieuniknione, musimy rywalizować ze sobą przy tarczy, grając mecze w decydujących rundach turniejów. Każdy, nawet najmniejszy, sukces gracza z naszej grupy pozostaje bardzo długo w naszej pamięci i stanowi zastrzyk adrenaliny dla reszty zawodników. Zwycięstwa cieszą ogromnie, a porażki kształtują nasze charaktery i motywują nas do jeszcze cięższej pracy.

Zawsze jesteśmy i tworzymy coś interesującego dla Was.

Zawsze czekamy przy tarczy by podzielić się naszym doświadczeniem.

Zapraszamy na nasze/wasze turnieje Warsaw Cup w poniedziałek o godz. 18.30 w klubie Break 147 Zamieniecka (Centrum Handlowe Plac Szembeka).