I turniej V cyklu Warsaw CUP

Posted on Posted in Aktualności, Warsaw Cup, Wyniki

Nowy cykl rozgrywek darta Warsaw Cup rozpoczęty.

W turnieju wzięło udział 17 zawodników.
Podzielonych na 4 grupy eliminacyjne.
W tym 3 junioro – młodzieżowców. 

Dodatkowe osiągnięcia w turnieju, o których warto coś napisać:

Najszybsze lotki:
12 lotka!!! – Mar Mar
14 lotka – Krzysztof Chechliński
15 lotka – Łukasz Wacławski

Najwyższe zamki:
130 pkt – Mar Mar
126 pkt – Łukasz Wacławski
124 pkt – Krzysztof Chechliński

Najwięcej maxów:
5 – Łukasz Wacławski
2 – Krzysztof Chechliński
2 – Adam Kubiak

Turniej na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie.
Niewykorzystane lotki meczowe. Cała masa legów poniżej 20 lotki.
12 lotka Mar Mara w meczu ćwierćfinałowym. Zamek Łukasza 126 pkt na mecz w półfinale z Mar Marem.
Niespodzianki w grupach.
Fenomenalna gra Marka Wierzbowskiego w ćwierćfinale i Krzysztofa Chechlińskiego w finale.

Działo się działo a na końcu i tak wszystkim nosa utarł „stary” wyjadacz Łukasz Wacławski 
Brawo Łukasz!!! Brawo Krzych!!!

Wyniki:
1. ŁUKASZ WACŁAWSKI – 50 pkt

2. Krzysztof Chechliński – 40 pkt
3-4. Mar Mar – 35 pkt
3-4. Jurek Kobylarz – 35 pkt

5-8. Marek Wierzbowski – 30 pkt
5-8. Bartosz Caliński – 30 pkt
5-8. Mateusz Bąkała – 30 pkt
5-8. Irek Żochowski – 30 pkt

9-12. Slawomir Wisniewski – 20 pkt
9-12. Karolina Podgórska – 20 pkt
9-12. Dawid Herberg – 20 pkt
9-12. Michał Sujkowski – 20 pkt

13-16. Wiktor Nurzyński – 15 pkt
13-16. Adam Kubiak – 15 pkt
13-16. Wojtek Suchecki – 15 pkt
13-16. Kacper Moczarski – 15 pkt

17. Rober Adamowicz – 10 pkt

Runda eliminacyjna:
Mecze do 3 wygranych legów.
Grupa A
1. Krzysztof Chechliński – 4 pkt (12-1) – awans do QF
2. Mateusz Bąkała – 3 pkt (9-5) – awans do QF
3. Sławek Wiśniewski – 2 pkt (6-6)
4. Wiktor Nurzyński – 1 pkt (5-9)
5. Robert Adamowicz – 0 pkt (1-12)

Grupa B
1. Mar Mar – 3 pkt (9-2) – awans do QF
2. Bartek Caliński – 1 pkt (5-6)- awans do QF
3. Karolina Podgórska – 1 pkt (5-8)
4. Adam Kubiak – 1 pkt (5-8)

Grupa C
1. Jurek Kobylarz – 3 pkt (9-0) – awans do QF
2. Łukasz Wacławski – 2 pkt (6-3) – awans do QF
3. Dawid Herberg – 1 pkt (3-6)
4. Wojtek Suchecki – 0 pkt (0-9)

Grupa D
1. Marek Wierzbowski – 3 pkt (9-3) – awans do QF
2. Irek Żochowski – 1 pkt (6-6) – awans do QF
3. Michał Sujkowski – 1 pkt (5-8)
4. Kacper Moczarski – 1 pkt (5-8)

Runda finałowa:
Mecze do 2 wygranych setów. Set do 3 wygranych legów.

Ćwierćfinały:

Krzysztof Chechliński – 2 (3,3)
Bartek Caliński – 0 (0,0)

Jurek Kobylarz – 2 (3,3)
Irek Żochowski – 0 (1,1)

Mar Mar – 2 (3,3)
Mateusz Bąkała – 0 (1,0)

Marek Wierzbowski – 1 (3,1,2)
Łukasz Wacławski – 2 (1,3,3)

Półfinały:

Krzysztof Chechliński – 2 (3,3)
Jurek Kobylarz – 0 (0,2)

Mar Mar – 0 (1,0)
Łukasz Wacławski – 2 (3,3) śr. 84 pkt!!!

FINAŁ:
Krzysztof Chechliński – 1 (1,3,2)
ŁUKASZ WACŁAWSKI – 2 (3,1,3)

Dodatkowe punkty do klasyfikacji generalnej zdobyli:
Mar Mar, Krzysztof Chechliński i Łukasz Wacławski po 15 pkt za skończone legi poniżej 16 lotki.
Brawo Wy!!!

Wybryki 1 turnieju V cyklu Warsaw Cup:
Łukasz Wacławski – 15, 3×16, 2×17, 3×18, 5×180, 120, 126
Krzysztof Chechliński – 14, 2×17, 2×18, 2×180, 124
Mar Mar – 12, 2×17, 2×18, 114, 130
Adam Kubiak – 2×180
Bartek Caliński – 180
Dawid Herberg – 180
Sławek Wiśniewski 180, 113

KLASYFIKACJA GENERALNA:
Najlepsza 8-ka:
1. Łukasz Wacławski – 65 pkt
2. Krzysztof Chechliński – 55 pkt
3. Mar Mar – 50 pkt
4. Jurek Kobylarz – 35 pkt
5. Marek Wierzbowski – 30 pkt
5. Bartek Caliński – 30 pkt
5. Mateusz Bąkała – 30 pkt
5. Irek Żochowski – 30 pkt

Gratulujemy wszystkim super gry.
Dziękujemy i zapraszamy ponownie.
2 turniej V cyklu już 6 listopada o godz. 18.30.