Pierwszy turniej VI cyklu Warsaw CUP

Posted on Posted in Aktualności, Warsaw Cup, Wyniki

Warsaw Cup – ruszyliśmy po Świątecznej przerwie.
Pierwszy turniej w Nowym Roku wywołał b. dużo emocji. 
Zagrało 18 zawodników.
W tym „nowe” oraz dawno niewidziane twarzo-talenty darterskie. 
Bezapelacyjnie najlepszym darterem okazał się Jacek Krupka.
„Emotions Volcano” tym razem  spokojnie metodycznie punktował rywali.
Widać Stado Wilków działa kojąco na medalistę Mistrzostw Polski.

W półfinale pokonał Sebastiana Błażejewskiego a w finale Krzysztofa Chechlińskiego.
Obydwaj mieli swoje szanse – lotki na set. Jednak te na mecz miał i trafiał Jacek.
Brawo!!!
Dobry prognostyk przed Krakowem.

Niestety los nie był łaskawy dla niektórych zawodników – przydzielając zdecydowanie „za dużą ilość” mocnych darterów do 2 z 4 grup eliminacyjnych i tym samym było wiadomo, że nie wszyscy faworyci zagrają w ćwierćfinałach. 

Wielkie gratulacje dla Pawła Puchniaka, który po bardzo dobrej grze wywalczył w turnieju 3 miejsce.

Wyniki:
1. Jacek Krupka – 50 pkt

2. Krzysztof Chechliński – 40 pkt
3. Sebastian Błażejewski – 35 pkt
3. Paweł Pruchniak – 35 pkt

5. Marek Kubowicz – 30 pkt
5. Piotr Kalinowski – 30 pkt
5. Mar Mar – 30 pkt
5. Adam Kubiak – 30 pkt

9. Maja Groszek – 20 pkt
9. Marek Wierzbowski – 20 pkt
9. Artur Sobociński – 20 pkt
9. Karolina Podgórska – 20 pkt

13. Mateusz Bąkała – 15 pkt
13. Bartek Caliński – 15 pkt
13. Łukasz Biskup – 15 pkt
13. Kamil Caliński – 15 pkt

17. Michał Sujkowski – 10 pkt
17. Robert Kraszewski – 10 pkt

Faza grupowa – tym razem 1 set do 2 wygranych legów:
Grupa A
1. Jacek Krupka – 4 pkt
2. Paweł Pruchniak – 3 pkt

3. Maja Groszek – 2 pkt
4. Mateusz Bąkała – 1 pkt
5. Michał Sujkowski – 0 pkt

Grupa B
1. Adam Kubiak – 4 pkt
2. Marek Kubowicz – 3 pkt

3. Marek Wierzbowski – 2 pkt
4. Bartek Caliński – 1 pkt
5. Robert Kraszewski – 0 pkt

Grupa C
1. Mar Mar – 3 pkt
2. Piotr Kalinowski – 2 pkt

3. Artur Sobociński – 1 pkt
4. Łukasz Biskup – 0 pkt

Grupa D
1. Krzysztof Chechliński – 3 pkt
2. Sebastian Błażejewski – 2 pkt

3. Karolina Podgórska – 1 pkt
4. Kamil Caliński – 0 pkt

Faza pucharowa – tym razem do 2 wygranych setów do:

Ćwierćfinały:
Jacek Krupka – 2 (2,2)
Marek Kubowicz – 0 (0,0)

Mar Mar – 0 (1,0)
Sebastian Błażejewski – 2 (2,2)

Adam Kubiak – 1 (0,2,1)
Paweł Pruchniak – 2 (2,1,2)

Krzysztof Chechliński – 2 (2,2)
Piotr Kalinowski – 0 (0,1)

Półfinały:
Jacek Krupka – 2 (2,2)
Sebastian Błażejewski – 0 (1,0)

Paweł Pruchniak – 0 (0,0)
Krzysztof Chechliński – 2 (2,2)

FINAŁ 33 Warsaw Cup!
Jacek Krupka – 2 (2,2)
Krzysztof Chechliński – 0 (1,0)

Wybryki:
Jacek Krupka – 15, 2×16, 17, 18, 180, 2×171
Sebastian Błażejewski – 16, 2×17,180
Marek Wierzbowski – 130
Mar Mar – 18
Artur Sobociński – 180
Karolina Podgórska – 180
Krzysztof Chechliński – 180
Marek Kubowicz – 180

Dodatkowe 15 pkt do klasyfikacji generalnej za 15 lotkę w turnieju zdobył Jacek Krupka!

Kolejny turniej Warsaw Cup już za 2 tygodnie, tj. 22 stycznia.
Przypominamy Panie i młodzież do 20 l zawsze grają bez wpisowego!!!