Pierwszy turniej IX cyklu Warsaw Darts Cup

Posted on Posted in Turnieje, Warsaw Cup, Wyniki

Wyczekiwany przez wszystkich początek sezonu zmagań klubowych WARSAW CUP przyspożył wielu emocji.

Zagrało nas 30 sztuk, w tym kilku debiutantów na turniejach organizowanych przez Warsaw Darts Group oraz czołówka warszawskiego darta.
Turniej wygrał Marcin Marczewski, który po niezłej grze pokonał w finale Jurka Kobylarza 5:2 „rzucając 15 lotkę” przy okazji. 😎

3 miejsce zdobyli Jacek Krupka i Marek Kubowicz.

Brawa i wielkie gratulacje dla laureatów 1 turnieju IX cyklu Warsaw Cup.

Bardzo dobry turniej zapisać na swoim koncie mogą:
Piotrek Sędziak, Adam Skalski i Tomek Chapanionek.
5 miejsce i bardzo dobra i skuteczna gra.

Wyniki:
1. Mar Mar – 50 pkt 👏👍👊

2. Jurek Kobylarz – 40 pkt

3. Jacek Krupka – 35 pkt
3. Marek Kubowicz – 35 pkt

5. Piotr Sędziak – 30 pkt
5. Tomek Chapanionek – 30 pkt
5. Łukasz Wacławski – 30 pkt
5. Adam Skalski – 30 pkt

9. Sebastian Błażejewski – 25 pkt
9. Artur Sobociński – 25 pkt
9. Łukasz Łoniewski – 25 pkt
9. Bartek Caliński – 25 pkt
9. Karolina Podgórska – 25 pkt
9. Adam Kłopotowski – 25 pkt
9. Sławek Wiśniewski – 25 pkt
9. Michał Sochocki – 25 pkt

17. Paweł Szymankiewicz – 20 pkt
17. Jacek Szczepaniak – 20 pkt
17. Radek Rudnik – 20 pkt
17. Kuba Towalewski – 20 pkt
17. Marek Pietralczyk – 20 pkt
17. Jarek Kowalczyk – 20 pkt
17. Monika Szarańska – 20 pkt
17. Adam Kubiak – 20 pkt

25. Cyprian Cyryl – 15 pkt
25. Krzysztof Zarzycki – 15 pkt
25.Bartek Niks – 15 pkt
25. Mateusz Bąkała – 15 pkt
25. Darek Jakubowski – 15 pkt
25. Maja Groszek – 15 pkt

Faza Pucharowa:
1/8:

Krupka 3
Łoniewski 0

Wacławski 3
Wiśniewski 0

Podgórska 2
Sędziak 3

Błażejewski 1
Mar Mar 3

Sobociński 0
Kobylarz 3

Chapanionek 3
Kłopotowski 0

Skalski 3
Sochocki 1

Kubowicz 3
Caliński 2

Ćwierćfinały:

Krupka 3
Wacławski 2

Sędziak 1
Mar Mar 3

Kobylarz 3
Chapanionek 1

Skalski 1
Kubowicz 3

Półfinały:

Krupka 2
Mar Mar 4

Kobylarz 4
Kubowicz 2

FINAŁ:

Mar Mar 5
Kobylarz 2

Wybryki 1 turnieju:
Mar Mar – 15, 16, 18, 106, 174, 171
Seba Błażejewski – 16, 17
Łukasz Wacławski – 15, 16, 4×180,
Karolina Podgórska – 2×16, 171
Bartek Caliński – 18,
Marek Kubowicz – 17, 130
Marek Pietralczyk – 14
Piotr Sędziak – 2×180,
Jacek Krupka – 14, 174

Jak narazie w klasyfikacji wybryków prowadzą:
QD – Jacek Krupka i Marek Pietralczyk – 14 lotka
Maxy – Łukasz Wacławski – 4×180
HF – Marek Kubowicz – 130 pkt
Najwięcej wybryków – Mar Mar, Łukasz Wacławski – 6

Kolejny turniej Warsaw Cup dopiero 24 września.

Ze względu na śląskie weekendowe wojaże darterskie kilku zawodników turniej w terminie 17 września nie odbędzie się.
Niech sobie Panie i Panowie Darterzy odpoczną po ciężkim weekendzie. 😉