I kolejka Mazowieckiej Drużynowej Extraligi Darta

Posted on Posted in Aktualności, Mazowiecka Drużynowa Extraliga Darta

Wczoraj rozegraliśmy pierwsze mecze Mazowieckiej Drużynowej ExtraLigi Darta.
Ufff…
Pub Trend jakoś przetrwał oblężenie 30 darterów.
Gry i tym samym mecze były bardzo zacięte.
Emocje prawie jak telewizji. 
Właśnie oto nam chodziło organizując rozgrywki ligowe.
Ranking drużynowy MDED przedstawia się następująco…
(Punktacja jest podawana w % – ze względu na różną liczbę meczów rozegranych przez drużyny.)

1. Rekiny i Nemo – 75 % (9 pkt na 12 pkt możliwych) – 23:13 (w legach/grach)
2. Drużyna F – 75 % ( 6 pkt / 8 pkt) – 14:10
3. „W Imię Ojca” – 50 % (6 pkt /12 pkt) – 19:17
4. „Opcja Jest Tego Typu” – 50 % (4 pkt / 8 pkt) – 13:11
5. „BWP” – 50 % (4 pkt / 8 pkt) – 12:12
6. Drużyna H – 50 % (6 pkt / 12 pkt) – 17:19
7. Drużyna D – 50 % (4 pkt / 8 pkt) – 11:13
8. „Byki Wodne” – 38 % (3 pkt /8 pkt) – 10:14
9. „Venus + 2 Sputniki” – 33 % (4 pkt / 12 pkt) – 16:20
10. „Bierny, Mierny ale Wierny” – 25 % (2 pkt / 8 pkt) – 9:15

Indywidualny ranking Mazowieckiej Drużynowej Ligi Darta:
1. Bartek Michałowski – 83 % (10 pkt na 12 pkt możliwych)
1. Artur Sobociński – 83 % (10/12)
3. Adam Kubiak – 79 % (9,5/12 )

4. Marek Wierzbowski – 75 % (6/8)
4. Jacek Krupka – 75 % (6/8)
4. Mar Mar – 75 % (6/8)
7. Adam Ptasinski – 69 % (5,5/8)
8. Wiktor Nurzyński – 67 % (8/12)

9. Marek Kubowicz – 63 % (5/8)
9. Krzych Chechliński – 63 % (5/8)
9. Paweł Kamiński – 63 % (5/8)
12. Michał Sujkowski – 58 % (7/12)
13. Maja Groszek – 54 % (6,5/12)
14. Waldek Pryc – 50 % (4/8)
14. Kamil Różycki – 50 % (4/8)
14. Mateusz Bąkała – 50 % (4/8)

17. Sławek Wiśniewski – 46 % (5,5/12)
17. Jarek Kowalczyk – 46 % (5,5/12)
17. William Błasiak – 46 % (5,5/12)
20. Bartek Caliński – 38 % (3/8)
20. Michał Chiliński – 38 % (3/8)
22. Robert Goławski – 33 % (4/12)
23. Janek Pożycz – 31 % (2,5/8)
23. Piotr Kosznik – 31 % (2,5/8)
23. Daria Kłopotowska – 31 % (2,5/8)
26. Łukasz Biskup – 25 % (2/8)
26. Robert Adamowicz – 25 % (2/8)
28. Krzysztof Chiliński – 17 % (2/12)
29. Leon Baranowski – 13 % (1,5/12)
29. Darek Buczyński – 13 % (1/8)

Wygrana w singlu to 1 pkt dla zawodnika.
Wygrana w deblu to 0,5 pkt dla zawodnika.

Najlepiej zagrał Bartek Michałowski i Artur Sobociński.
Ale najlepszymi drużynami były te o bardzo wyrównanym i mocnym składzie.
Drużyny F i „Rekiny i Nemo”.
7 drużyn już wymyśliło nazwy.
1. Venus + 2 Sputniki – Maja + Sławek i Robert
2. BWP – Bartek, Paweł i Waldek
3. Bierny, Mierny ale Wierny – Marcin, Robert i Darek
4. Opcja Jest Tego Typu – Marek, Mateusz i Michał
5. W Imię Ojca – Artur, Michał i Krzysiek
6. Byki Wodne – Marek, Janek i Piotrek.
7. Rekiny i Nemo – Adam, Jarek i Wiktor

Gratulacje dla najlepszych!
Brawa za niespodzianki dla „niefaworytów”  i debiutantów.
Żółte kartki dla liderów. 

Do zobaczenia za miesiąc – 13 lutego – na 2 zjeździe.