Finał IV Cyklu rozgrywek Warsaw CUP

Posted on Posted in Aktualności, Warsaw Cup, Wyniki

Turniej finałowy IV cyklu Warsaw Cup za nami.
Zagraliśmy systemem 501 master in/master out best of 5. To już taka nasza świecka tradycja.
Bylo nas 17 osób.
Pojedliśmy, popiliśmy, no i pograliśmy w darta o dziwo. 
Jak zwykle Panie grały za darmo.
Turniej wygrał Łukasz Wacławski, w finale pokonując Mar Mara.

Łukasz:
– wygrał 4 turniej
– 5 razy był minimum w półfinale
– zdobył tyle nagród, że trudno zliczyć i opisać ten fakt 
– itp…itd 

Do samego końca trwała walka o punkty do klasyfikacji ogólnej IV cyklu w związku z możliwością zdobycia dodatkowych punktów za wybryki i podwojonej ilości pkt za ostatni turniej.

Wyniki 6 turnieju:
1 miejsce – Łukasz Wacławski – 100 pkt (3×180, 18)
2 miejsce – Mar Mar – 80 pkt (15, 17, 2×18, 102, 120)
3-4 miejsce – Jacek Krupka – 70 pkt (15, 4×171)
3-4 miejsce – Bartłomiej Michałowski – 70 pkt

5-8 miejsce – Krzysztof Chechliński – 60 pkt
5-8 miejsce – Karolina Podgórska – 60 pkt
5-8 miejsce – Jurek Kobylarz – 60 pkt (15, 16, 147)
5-8 miejsce – Adam Kubiak – 60 pkt (180)

9-12 miejsce – Sebastian Błażejewski – 40 pkt (15)
9-12 miejsce – Mateusz Bąkała – 40 pkt
9-12 miejsce – Slawomir Wisniewski – 40 pkt
9-12 miejsce – Irek Żochowski – 40 pkt

13-16 miejsce – Marek Wierzbowski – 30 pkt
13-16 miejsce – Monika Van Malsen Bakalarczyk – 30 pkt
13-16 miejsce – Robert Goławski – 30 pkt
13-16 miejsce – Artur Sobociński – 30 pkt

17 miejsce – Michał Sujkowski – 20 pkt (111)

Faza pucharowa:
Do 2 wygranych setów.
Ćwierćfinały:

Jacek – 2
Adam – 0

Łukasz – 2
Krzych – 0

Jurek – 1
Bartek – 2

Karolina – 0
Mar Mar – 2

Półfinały:
Jacek – 0
Łukasz – 2

Bartek – 0
Mar Mar -2

FINAŁ:
ŁUKASZ – 2 (3, 3)
Mar Mar – 0 (1, 2)

Dodatkowe punkty (za min. 6 maxów, za min. 15 lotkę, za zamknięcie min. 136 pkt) do klasyfikacji IV cyklu przez 6 turniejów zdobyli:
Łaukasz Wacławski – 45 pkt
Krzysztof Chechliński – 45 pkt
Jacek Krupka – 30 pkt
Jurek Kobylarz – 30 pkt
Artek Rogalski – 15 pkt
Mar Mar – 15 pkt
Marek Wierzbowski – 15 pkt
Karolina Podgórska – 15 pkt
Adam Dąbrowski – 15 pkt
Sebastian Błażejewski – 15 pkt

No i najważniejsza sprawa na koniec.
Najlepsza 8 zawodników IV cyklu.
Darterzy, którzy upolowali nagrody.
1. Łukasz Wacławski – 365 pkt
2. Jacek Krupka – 300 pkt
3. Mar Mar – 265 pkt

4. Krzysztof Chechliński – 245 pkt
5. Jurek Kobylarz – 245 pkt
6. Sebastian Błażejewski – 205 pkt
7. Adam Kubiak – 185 pkt
8. Marek Wierzbowski – 160 pkt
—————————
Bardzo blisko nagród byli:
9. Karolina Podgórska – 135 pkt
10. Michał Sujkowski – 120 pkt
11. Sławek Wiśniewski – 100 pkt
12. Artur Sobociński – 95 pkt

Dodatkowe (zacne) nagrody za udział w min. 5 z 6 półfinałach zdobył Łukasz Wacławski.

Wielkie gratulacje i brawa dla tego Gościa i dla wszystkich laureatów turniejów i całego cyklu!!!

Dziękujemy wszystkim za super emocje.
I taka drobna prywata…
Podziękowania za życzenia urodzinowe. 
Do zobaczenia za 2 tygodnie.
Gramy 30 października!!!
Zapraszamy serdecznie!!!
Do końca roku 2017 zagramy turnieje V cyklu Warsaw Cup.