Dwie drużyny, jeden cel

Posted on Posted in Aktualności, Steel Wolves

Nastał taki czas…

że – po namowach środowiska Warszawskich Darterów – postanowiliśmy razem z Dartem Warszawskim sprowadzić do wspólnego mianownika dwa najmocniej obsadzone turnieje organizowane w stolicy:
„poniedziałkowy” Warsaw Cup
i „środowy” Puchar Potoku

Tym mianownikiem okazał się DART (o dziwo)!!! 

Turnieje będzie dalej prowadziła ekipa Stowarzyszenia Sportowego Warsaw Darts Group pod nazwą Warsaw Cup (Puchar Warszawy) ale przy pełnej pomocy ekipy Darta Warszawskiego i Rekinów Warszawskich.

Już nie rozdrabniamy sił i środków na dwa turnieje. Jest jeden wspólny cel.

Wszystkie najmocniejsze i największe turnieje i eventy steelowe w Warszawie będą rozgrywane w 147 Break Zamieniecka.

W poniedziałki turnieje główne Warsaw Cup a okazjonalnie lub cyklicznie w środy i w soboty rozgrywki Ligowe i Mistrzowskie.

Główny skład prowadzący turnieje to:
Mar Mar, Krzych Chechliński, Marek Kubowicz i Artur Sobociński.

Tzw. FUZJA Turniejowa nastąpiła z myślą o ujednoliceniu rozgrywek i zwiększeniu rywalizacji w Stolicy do jak najwyższygo możliwego poziomu.
Dzięki Żarłacze: Marek, Jarek, Artur, Sławek i inni.

Zapraszamy bywalców Trendu, Potoku, Very Good, Kuźni, Echo i innych miejsc naznaczonych dartersko do 147 Break Zamieniecka.

Teraz tam bije serce darterskiej stolicy.

Ci co byli na inauguracyjnym turnieju to już się przekonali, że Warszawa wreszcie się doczekała miejsca darterskiego z najwyższej lokalowo półki!!!

Ścianka nr 1 (5 tarcz)na czas turniejów będzie, dzięki Rekinom Warszawskim, wyposażona w laptopy zawieszone na ścianie, a ścianka nr 2 (tzw. niebieska) będzie zawsze dostępna dla chętnych, którzy poza dniami turniejowymi będą chcieli szlifować swoja darterską formę.

Dzięki sponsorowi Sport RAW klub 147 Break Zamieniecka został wyposażony w profesjonalne tarcze do gry, osłony i maty ochronne oraz lotki firmy Harrows.

Tak więc do zobaczenia już w ten poniedziałek o 18.30.
Turniej finałowy VII cyklu Warsaw Cup to dobry moment by wpaść z lotkami i ze znajomymi na pifko. 

A już 4 czerwca ruszamy z ostatnim przed wakacjami cyklem Warsaw Cup.

Zapraszamy!!!