Laureaci 3 turnieju V cyklu Warsaw Cup

3 turniej V cyklu Warsaw Cup – wyniki

Posted on Posted in Turnieje, Warsaw Cup, Wyniki

W poniedziałek 20 listopada rozegraliśmy 3 turniej V cyklu Warsaw Cup.

Zwycięstwo w turnieju odniosła Karolina Podgórska, która pokonała w finale, po bardzo dobrej grze, Mar Mara.
Finał stał na wysokim poziomie, o czym świadczą m.in. 15 lotki i maxy finalistów.
Wyśmienita forma sportowa Karoliny i wysoka skuteczność na doublach!
Gratulacje!

Karolina dodatkowo zdobyła 30 pkt za 15 lotkę i zamek 138 pkt.
Tym samym za zwycięstwo i wybryki uzyskała w sumie 80 pkt i wskoczyła na 4 miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu.

Brawo proszę Pani!

Wyniki:
1. Karolina Podgórska – 50 pkt (3×15, 2×16, 17, 2×180, 108, 112, 138)
2. Mar Mar – 40 pkt (2×171, 15, 16, 3×17, 4×18, 120)
3-4. Marek Wierzbowski – 35 pkt (180, 15, 118)
3-4. Adam Kubiak – 35 pkt (18, 114)

5-8. Irek Żochowski – 30 pkt
5-8. Krzysztof Chechliński – 30 pkt (18)
5-8. Marek Kubowicz – 30 pkt
5-8. Mateusz Bąkała – 30 pkt

9-12. Sławek Wiśniewski – 20 pkt
9-12. Paweł Pruchniak – 20 pkt
9-12. Michał Sujkowski – 20 pkt
9-12. Robert Adamowicz – 20 pkt

13-16. Bartek Caliński – 15 pkt
13-16. Kacper Moczarski – 15 pkt
13-16. Miłosz Ziemiński – 15 pkt
13-16. Wojtek Suchecki – 15 pkt

Faza grupowa – jeden set do 3 wygranych legów.

Grupa A
1. Karolina Podgórska – 3 pkt (9-1)
2. Mar Mar – 2 pkt (7-4)

3. Sławek Wiśniewski – 1 pkt (3-7)
4. Bartek Caliński – 0 pkt (2-9)

Grupa B
1. Krzysztof Chechliński – 3 pkt (9-1)
2. Irek Żochowski – 2 pkt (6-6)

3. Paweł Pruchniak – 1 pkt (4-7)
4. Kacper Moczarski – 0 pkt (4-9)

Grupa C
1. Marek Wierzbowski – 3 pkt (9-1)
2. Mateusz Bąkała – 1 pkt (6-6)

3. Michał Sujkowski – 1 pkt (5-8)
4. Miłosz Ziemiński – 1 pkt (3-8)

Grupa D
1. Adam Kubiak – 3 pkt (9-1)
2. Marek Kubowicz – 2 pkt (7-3)

3. Robert Adamowicz – 1 pkt (3-8)
4. Wojtek Suchecki – 0 pkt (2-9)

Po 2 najlepsze osoby z grup eliminacyjnych awansowały do ćwierćfinałów.

Faza pucharowa – do 2 wygranych setów (set do 3 wygranych legów).
Ćwierćfinały:

Karolina Podgórska – 2 (3,3)
Irek Żochowski – 0 (2,0)

Marek Wierzbowski – 2 (3,3)
Marek Kubowicz – 0 (2,1)

Krzysztof Chechliński – 1 (1,3,0)
Mar Mar – 2 (3,2,3)

Adam Kubiak – 2
Mateusz Bąkała – 0 (wlk – zawodnik nie przystąpił do meczu)

Półfinały:
Karolina Podgórska – 2 (3,3)
Marek Wierzbowski – 0 (1,1)

Mar Mar – 2 (0,3,3)
Adam Kubiak – 1 (3,1,2)

FINAŁ:
KAROLINA PODGÓRSKA – 2 (3,3)
Mar Mar – 0 (2,2)

Klasyfikacja generalna – najlepsza 8-ka:
1. Krzysztof Chechliński – 150 pkt
2. Łukasz Wacławski – 145 pkt
3. Mar Mar – 130 pkt
4. Karolina Podgórska – 100 pkt
4. Marek Wierzbowski – 100 pkt
6. Jurek Kobylarz – 85 pkt
7. Adam Kubiak – 80 pkt
7. Irek Żochowski – 80 pkt

Kolejny turniej Warsaw Cup – w Pub Trend – już za tydzień, tj. w poniedziałek 27 listopada o godz. 18.30.

Zapraszamy serdecznie!

Młodzież do 20 l i Panie zawsze grają bez wpisowego.