Laureaci drugiego turnieju czwartego cyklu Warsaw CUP w Dart 501

2 turniej IV cyklu WARSAW CUP wyniki

Posted on Posted in Warsaw Cup, Wyniki

2 turniej IV cyklu Warsaw Cup za nami.

Bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem turnieju został Łuuuuuuuukaaaaaaasz Waaaaaaacłaaaaaaawwwwwsssskiiiiii!!!
Który w finale pokonał (zdemolował  ) Mar Mara 2:0 – w setach – przy średniej ok. 85 pkt (lotki w finale 15, 16, 17, 18, 21)

Wyniki:
1 miejsce – Łukasz Wacławski – 50 pkt (15, 16, 17, 18, 4×180, 126)
——————————————————–
2 miejsce – Mar Mar – 40 pkt (14, 16, 17, 3×18, 101, 116)
3 miejsce – Sebastian Błażejewski – 35 pkt (17, 180)
3 miejsce – Krzysztof Chechliński – 35 pkt (15, 18, 2×180, 110)
——————————————————–
5 miejsce – Jacek Krupka – 30 pkt (18)
5 miejsce – Jurek Kobylarz – 30 pkt (18, 180)
5 miejsce – Karolina Podgórska – 30 pkt (17, 180)
5 miejsce – Michał Sujkowski – 30 pkt
——————————————————–
9 miejsce – Marek Wierzbowski – 20 pkt
9 miejsce – Robert Adamowicz – 20 pkt
9 miejsce – Sławek Wiśniewski – 20 pkt
9 miejsce – Adam Kubiak – 20 pkt
——————————————————–
13 miejsce – Robert Goławski – 15 pkt

Rozgrywki grupowe:
Grupa A
1. Krzysztof Chechliński – 3 pkt (9:4)- awans do QF
2. Jacek Krupka – 2 pkt (7:3)- awans do QF
3. Marek Wierzbowski – 1 pkt (5:7)
4. Robert Goławski – 0 pkt (2:9)

Grupa B
1. Łukasz Wacławski – 2 pkt (6:2) – awans do QF
2. Michał Sujkowski – 1 pkt (5:4) – awans do QF
3. Robert Adamowicz – 0 pkt (1:6)

Grupa C
1. Mar Mar – 2 pkt (6:1) – awans do QF
2. Karolina Podgórska – 1 pkt (4:3) – awans do QF
3. Sławek Wiśniewski – 0 pkt (0:6)

Grupa D
1. Sebastian Błażejewski – 2 pkt (6:3) – awans do QF
2. Jurek Kobylarz – 1 pkt (5:4) – awans do QF
3 Adam Kubiak – 0 pkt (2:6)

Faza pucharowa – do 2 wygranych setów.
Ćwierćfinały:
Krzysztof Chechliński vs Michał Sujkowski – 2:0 (3:1, 3:1) – to jedyny mecz turnieju gdzie zawodnicy grali na jeden licznik  Hahaha
Mar Mar vs Jurek Kobylarz – 2:1 ( 2:3, 3:1, 3:0)
Łukasz Wacławski vs Jacek Krupka – 2:0 (3:0, 3:1)
Sebastia Błażejewski vs Karolina Podgórska – 2:1 (3:0, 2:3, 3:1)

Półfinały:
Krzysztof Chechliński vs Mar Mar – 0:2 (1:3, 1:3)
Łukasz Wacławski vs Sebastian Błażejewski 2:0 (3:1, 3:1)

FINAŁ:
Mar Mar vs Łukasz Wacławski 0:2 (0:3, 0:3)

Gratulacje dla laureatów!!!
Dodatkowe punkty do klasyfikacji generalnej po 2 turniejach:
Łukasz Wacławski – 45 pkt (15, 8×180, 147) – tym samym już w 2 turnieju Łukasz zgarnął cały przewidziany bonus!!! 
Jacek Krupka – 15 pkt (13)
MarMar – 15 pkt (14)
Adam Dąbrowski – 15 pkt (14)
Krzysztof Chechliński – 15 pkt (15)

Przypominamy, że maksymalnie każdy zawodnik może zdobyć 45 pkt dodatkowo do klasyfikacji generalnej.
15 pkt – za min. 6 maxów
15 pkt – za lotkę 15 i szybszą
15 pkt – za zamknięcie 136 i większe

Zostały 4 turnieje by pozostali zawodnicy dogonili Łukasza punktami bonusowymi.
Powodzenia. 

Kolejny turniej Warsaw Cup już za tydzień, tj. 25 września o godz. 18.30.

Zapraszamy wszystkich serdecznie.
Fajny klimacik darterski w pubie Trend, tanie pifko, poziom gry zadawalający.