Drugi turniej VI cyklu Warsaw CUP

Posted on Posted in Aktualności, Warsaw Cup, Wyniki

2 Turniej VI cyklu Warsaw Cup dostarczył sporo emocji i niespodzianek wynikowych.

Bezapelacyjnie turniej wygrała Karolina Podgórska, która po drodze do triumfu (bez porażki) odprawiła 5 panów w meczach bezpośrednich.
Brawo Karola!!!
Kolejny finał zaliczył Krzysiek Chechliński i tym samym został liderem Warsaw Cup.
Bardzo dobrą formę potwierdził Bartek Caliński, wygrywając mocną grupę eliminacyjną.
Gratulacje dla najlepszych!

Wyniki turnieju:
1. Karolina – 50 pkt
2. Krzysztof Chechliński – 40 pkt
3. Marek Kubowicz – 35 pkt
3. Sebastian Błażejewski – 35 pkt

5. Paweł Pruchniak – 30 pkt
5. Mar Mar – 30 pkt
5. Bartek Caliński – 30 pkt
5. Marek Wierzbowski – 30 pkt

9. Jacek Krupka – 20 pkt
9. Wojtek Sołtys – 20 pkt
9. Maja Groszek – 20 pkt
9. Michał Sujkowski – 20 pkt

Faza grupowa:
Grupa A
1. Mar Mar – 2 pkt (6:2)
2. Marek Kubowicz – 1 pkt (4:5)
3. Jacek Krupka – 0 pkt (3:6)

Grupa B
1. Bartek Caliński – 2 pkt (6:4)
2. Krzych Chechliński – 1 pkt (5:4)
3. Wojtek Sołtys – 0 pkt (3:6)

Grupa C
1. Marek Wierzbowski – 2 pkt (6:0)
2. Paweł Pruchniak – 1 pkt (3:3)
3. Maja Groszek – 0 pkt (0:6)

Grupa D
1. Karolina Podgórska – 2 pkt (6:3)
2. Sebastian Błażejewski – 1 pkt (5:4)
3. Michał Sujkowski – 0 pkt (2:6)

Faza pucharowa:
Ćwierćfinały:

A1 – Mar Mar – 1 (3,0,1)
B2 – Krzysztof Chechliński – 2 (0,3,3)

C1 – Marek Wierzbowski – 0 (1,2)
D2 – Sebastian Błażejewski – 2 (3,3)

B1 – Bartek Caliński – 1 (3,1,1)
A2 – Marek Kubowicz – 2 (2,3,3)

D1 – Karolina Podgórska – 2 (3,3)
C2 – Paweł Pruchniak – 0 (0,0)

Półfinały:

Krzysztof Chechliński – 2 (3,3)
Sebastian Błażejewski – 0 (1,0)

Marek Kubowicz – 0 (2,1)
Karolina Podgórska – 2 (3,3)

FINAŁ:
Krzysztof Chechliński – 0 (1,0)
KAROLINA PODGÓRSKA – 2 (3,3)

Dodatkowe punkty za wybryki zdobyli:
15 pkt – Mar Mar za 14 lotkę
15 pkt – Karolina Podgórska za 14 lotkę
15 pkt – Krzysztof Chechliński za 15 lotkę
W pierwszym turnieju 15 pkt dodatkowych zdobył Jacek Krupka za 15 lotkę.

Klasyfikacja generalna Warsaw Cup:
1. Krzysztof Chechliński – 95 pkt
2. Jacek Krupka – 85 pkt
2. Karolina Podgórska – 85 pkt

4. Mar Mar – 75 pkt
5. Sebastian Błażejewski – 70 pkt
6. Paweł Pruchniak – 65 pkt
6. Marek Kubowicz – 65 pkt
8. Marek Wierzbowski – 50 pkt

9. Bartek Caliński – 45 pkt
10. Maja Groszek – 40 pkt
11. Michał Sujkowski – 30 pkt
11. Piotr Kalinowski – 30 pkt
11. Adam Kubiak – 30 pkt
14. Artur Sobociński – 20 pkt
14. Wojtek Sołtys – 20 pkt
16. Mateusz Bąkała – 15 pkt
16. Łukasz Biskup – 15 pkt
16. Kamil Caliński – 15 pkt
19. Robert Kraszewski – 10 pkt

Wybryki po 2 turniejach:
Jacek Krupka – 15, 2×16, 17, 2×18, 2×180, 2×171
Sebastian Błażejewski – 16, 4×17, 2×180
Marek Wierzbowski – 130
Mar Mar – 14, 18
Artur Sobociński – 180
Karolina Podgórska – 14, 15, 3×18, 2×180
Krzysztof Chechliński – 15, 2×16, 2×180
Marek Kubowicz – 2×180