Wyniki 4 turnieju VI cyklu rozgrywek Warsaw CUP

Posted on Posted in Turnieje, Warsaw Cup, Wyniki

4 turniej VI cyklu rozgrywek darterskich Warsaw Cup padł łupem Łukasza Wacławskiego – gościa który lotkom i przeciwnikom się nie kłania…w trakcie meczów. 

W finale turnieju Łukasz pokonał fenomenalnego Krzysztofa Chechlińskiego.

Średnia Łukasza w finale „86 pkt” w 7 rozegranych legach (6 wygranych).
14, 2×17, 18, 2×20, 180
Brawo Wacek!!!

Krzy_Ch natomiast w drodze do finału pokazał, że jest mocnym punktem drużyny Steel Wolves.
M.in. zamki, 114, 136; 3×171; 14, 16, 17 lotka.

Bardzo dobry mecz z Mar Marem w ćwierćfinale. Gdzie mimo lotek meczowych MarMara Krzy_ Ch wyszedł z opresji i w decydującym secie pokazał dart na mega poziomie.
W półfinale po również bardzo dobrym i wyrównanym meczu pokonał Sebastiana Błażejewskiego.
W finale jednak zabrakło „szczęścia” bo Łukasz postanowił „jednak” zagrać. 

Bardzo dobry turniej rozegrał Jurek Kobylarz, który wreszcie wskoczył na podium Warsaw Cup.
Uznać musiał lepszość  tego dnia tylko Łukasza w półfinale turnieju.

Już wiadomo, że szanse by zdobyć nagrodę specjalną (dodatkową), za minimum 5 z 6 udziałów w półfinałach IV cyklu Warsaw Cup, ma tylko Łukasz Wacławski.
Reszta kandydatów poległa w walce lub po walce  jak kto woli.

Wyniki 4 turnieju Warsaw Cup:
1. Łukasz Wacławski – 50 pkt (13, 2×14, 5×15, 3×17, 18, 4×180, 171, 108, 112, 119)
2. Krzysztof Chechliński – 40 pkt (14, 16, 17, 2×18, 3×171, 114, 136)
3-4. Sebastian Błażejewski – 35 pkt
3-4. Jurek Kobylarz – 35 pkt (16, 17)

5-8. Jacek Krupka – 30 pkt (15, 180)
5-8. Mar Mar – 30 pkt (16, 18, 171, 106)
5-8. Adam Kubiak – 30 pkt
5-8. Artur Sobociński – 30 pkt (180)

9-12. Sławek Wiśniewski – 20 pkt
9-12. Bartek Caliński – 20 pkt
9-12. Michał Sujkowski – 20 pkt (17)
9-12. Mateusz Bąkała – 20 pkt

Punkty dodatkowe za wybryki – liczone do klasyfikacji generalnej Warsaw Cup.
45 pkt – Łukasz Wacławski
45 pkt – Krzysztof Chechliński
15 pkt – Jacek Krupka
15 pkt – Mar Mar
15 pkt – Adam Dąbrowski
15 pkt – Artur Rogalski
15 pkt – Marek Wierzbowski

Grupa A
1. Sebastian Błażejewski – 2 pkt
2. Łukasz Wacławski – 1 pkt
3. Sławek Wiśniewski – 0 pkt

Grupa B
1. Jacek Krupka – 1 pkt
2. Adam Kubiak – 1 pkt
3. Bartek Caliński – 1 pkt

Grupa C
1. Krzysztof Chechliński – 2 pkt
2. Artur Sobociński – 1 pkt
3. Michał Sujkowski – 0 pkt

Grupa D
1. Jurek Kobylarz – 2 pkt
2. Mar Mar – 1 pkt
3. Mateusz Bąkała – 0 pkt

Ćwierćfinały:
Do 2 wygranych setów.

Błażejewski – 2
Kubiak – 1

Chechliński – 2
Mar Mar – 1

Krupka – 0
Wacławski – 2

Kobylarz – 2
Sobociński – 1

Półfinały:
Błażejewski – 1
Chechliński – 2

Wacławski – 2
Kobylarz – 0

Finał:
Chechliński – 0
WACŁAWSKI – 2

Najlepsza 8 klasyfikacji generalnej IV cyklu Warsaw Cup:
1. Łukasz Wacławski – 235 pkt
2. Jacek Krupka – 165 pkt
3-4. Mar Mar – 150 pkt
3-4. Krzysztof Chechliński – 150 pkt
5. Sebastian Błażejewski – 120 pkt
6. Jurek Kobylarz – 115 pkt
7. Adam Kubiak – 110 pkt
8. Marek Wierzbowski – 100 pkt

Zapraszamy za tydzień na kolejny turniej Warsaw Cup.
9 X 2017 o godz. 18.30.